Hepsiburada.com Çağrı Merkezi Yetersiz!

Ömer A. |

Satın aldığım ürün vaat edilen sürede gönderilmediğini defalarca arayarak bildirmeme rağmen neden gönderilmediğine dair hiçbir bilgi verilmediği gibi geri dönüp bilgide verilmedi. En geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen 3 defa şikayet bıraktığım halde ikisinin de üzerinden ayrı ayrı 48 saat geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. 3 şikayetimin üstünden de 24 saat geçti. Çağrı merkezini aradığım zaman cevap veren bayan bana azarlar tarzda ürünün kargoya verildiğini söyledi ve istersem tekrar şikayet kaydı açabileceğini bunun dışında bir şey yapamayacağını söyledi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  13:26

  Sayın Ömer A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EJL-125-86405 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri