17 Aralık 2013

Hepsiburada.com Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri!

Müşteri hizmetlerinin kime hizmet ettiğini anlayamadığım ve telefonlara çıkmayan, maillere cevap vermeyen (ki sadece bize sorun diye bir şey var ona da ne zaman canları isterse o zaman cevap veriyorlar.) Kargom 5 gündür bekletiliyor ve 2 gün içinde alınamazsa geri gönderilecek ve ben karşımda bir muhatap bulamıyorum. Şimdiye kadar sadece bir tane alış veriş yaptım ondan da pişman oldum.

Demek ki televizyonlarda boy boy reklam yapmak yerine müşteri hizmetlerine daha fazla önem vermek gerekiyormuş.

Emrah 51 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 18 Aralık 2013

    siparişimle ilgili sorunu, aldıktan 5 dakika sonra fark etmem rağmen 7 gündür sorunun çözülmesi için uğraşıyorum. Bir daha hepsiburada.com'dan hiç bir ürün alacağımı sanmıyorum.

  • Emrah 18 Aralık 2013

    Kargodan neden alamadığımla ilgili bir sürü mesaj yolladım ama mesajlarımı kontrol bile etmediniz 2 gündür. Müşteri temsilcinizle konuşabildim sonunda ama inşallah düzelir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sayın Emrah B. Ürününüz 11.12.2013 tarihinde Yurtiçi Kargo 906688292462 takip numarası ile tarafınıza gönderilmiştir. Kargo firması belirtilen adreste ulaşamadığından dolayı ürün Osmaniye şubesindedir. Konu ile ilgili Kargo firması ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön