Hepsiburada.com Çağrı Merkezi Sorunumu Çözmüyor!

Yunus Emre Ö. |

29 Ekim 2014'deki siparişim tarafıma gönderilmiş ama kargo şubesinde kaybolmuş. Çağrı Merkezine siparişimin iptali için ııh-495-59123 numaralı çağrıyı açtım. Tarafıma 2 kez 14 Kasım'da ve sırasıyla 17, 19 ve 26 Kasım tarihlerinde toplam 5 kez çağrı merkezini aramama karşılık, sürekli tarafıma konunun çözüleceğine dair aynı metine sahip bilgi e-postaları atılmaktadır. Fakat 30 gündür hiçbir mesafe katedilememiştir.

Ben siparişimin iptal edilerek ücretimin tarafıma iadesini istiyorum. Teslim dahi almadığım ürünün akıbetinden bana ne. İlgisiz çağrı merkezi elemanlarınızın bu işi bir an önce lehime sonlandırmasını istiyor, daha fazla beklemek istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Ö.
  04 Aralık
  02:10

  Çağrı Merkezi gerekeni yapmıyor.ismail y. Fen şikayetçiyim hep aynı maille cevap veriyor.

 • Yunus Emre Ö.
  04 Aralık
  02:07

  Bunlar yalan dolan bir aydır neden çözülmedi sorunum o zman kargo firmasına şuç atıyorsunuz 17 sisteme kayıp olarak düşmüşler ben o tarihten sonra yine aradım sizi hrp aynı mailler acaba buraya yazmasam ne zaman çözmeyi düşünüyordunuz sizin çağtı merkezinizin bir ayda yapamadığını şikayetvar.com 4 saat te yaptı.teşekkürler şikayetvar.com

 • 01 Aralık
  14:19

  Sayın Yunus Emre Ö.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan IIH-495-59123 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri