30 Kasım 2015

Hepsiburada.com Çağrı Merkezi Sorunlara Çözüm Bulamıyor.

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum ürünleri Yurtiçi Kargo kontrol etmeme izin vermediği için teslim almayıp Hepsiburada çağrı merkezine bildirdim kargo firmasına ulaşacaklarını bildirdiler ama 4 gün oldu ne ürünler geldi ne arayıp soran var. Çağrı merkezindeki arkadaşlar sadece kayıt oluşturuyor çözüm yok.

Cesur 61 Okunma

Cevaplar

  • Cesur25 Aralık 2015

    gql-311-14011 No.lu kayıda göre Hepsiburada.com kargo firması ile bağlantıya geçmiş ve şu şekilde beni bilgilendirmiştir: Konu hakkında tarafımıza iletilen bilgi ürünün teslim alındığına dair, teslim belgesinin imzalandıktan sonra kontrol edilebileceği yönündedir. Yani Hepsiburada ürünü al sonra kontrol et diyor. Lakin müşteri hizmetleri aradığınızda 3 dk ürünü kontrol etme hakkınız var kontrol edip sonra imza atın diyor. Site:http://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail. Aspx? Search=kargo%20teslimat Müsteri hiz. Ve sitelerindeki teslimat şekli ile kargo firmasının teslimat şekli uyuşmuyor. Körü körüne kontrol etmeden teslim alacaklara iyi alışverişler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Kasım 2015

    Sayın Cesur E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GQL-311-14011 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön