Hepsiburada.com Çağrı Merkezi Sorumsuzluğu!

Deniz K. |

Yaklaşık 2 haftadır sürekli çağrı merkeziyle görüşüyorum aynı şekilde (kontrol edilecek şikayetiniz iletildi) deniliyor ve hiçbir işlem yapılmıyor. Kapıma kadar çıkartılması gerektiği söylenilen kanepelerin teslimatı 2 haftadır yapılmıyor bu da yetmezmiş gibi agent arkadaşlar "anlamıyorsunuz" gibi tarz hatası yaparak telefonu yüzüme kapatıyorlar. Yanlarındaki yetkilileri de temsilci de aynı şeyleri tekrarla diyor. Böyle hizmet anlayışı böyle kalite anlayışı olamaz. Eğer kapıya çıkartmayacaksa kargo siparişi vermeden yazın ki ona göre alalım ya da almayalım. Şu an çağrı merkezi çalışanlarınızdan ve hizmetinizden şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  04 Haziran
  14:16

  Siz dalga mi geciyorsunuz? Adrese teslim edilecek deniliyor ama kargo takibinden bakiyorum urun su an Kutahya\'da! Geri gonderilmis. Bu ne saçma hizmet bu ne saçma takip yonetimi. Ne çağrı merkeziniz ne de kargoya yaptiriminiz yok. Kendi sözleşme kosullarinizi bile bilmediginizden eminim.

 • 04 Haziran
  12:20

  Sayın Deniz K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AIY-239-86739 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri