Hepsiburada.com Buzdolabı Siparişim!

Huseyin K. |

Ne yazık ki Hepsiburada.com'dan buzdolabı aldım! Sistemde tahmini teslimat tarihi sürekli değişiyor. Müşteri hizmetlerini aradım tedarikçiye ulaşamıyorlar. Değil 1 çöp dahi almam bir daha. O kadar e-ticaret sitesi var. Verdiğim para ve beklediğine değmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  14:23

  Sayın Hüseyin K.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ZVS-683-59647 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Huseyin K.
  26 Ağustos
  01:57

  Bakın buzdolabım henüz gelmedi. Hala kargoya verilmedi. Ayın 26 sı oldu hala tedarik bekliyorum. Allah belanızı versin. 40 TL hediye çeki verdiniz. Kullandığım hediye çeki ile yaptığım tüm alışverişleride iptal edip sizi mahkemeye veriyorum. Benim buzdolabım yok. o bana kesinlikle 25 inde kargoya verilir diyen hande hanımıda ayrıca şikayet edeceğim. Ben ücret iade istemiyorum. Olmayan ürünü satmak zaten sizin GB basit profesyonel olmayan bi firmaya yakışırdı.

 • 25 Ağustos
  14:41

  Sayın Hüseyin K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZVS-683-59647 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri