27 Haziran 2016

Hepsiburada.com Büyük Bir Hayal Kırıklığı!

Hepsiburada.com üzerinden yaklaşık 8 ay önce aldığım telefonum arızalandı. KVK teknik servisi telefonun ilk 6 ay içerisinde arızalanmasından dolayı değişim raporu yazdı. Telefonum 45 gündür teknik serviste. Bu durumu gösteren teknik raporu Hepsiburada'ya defalarca ilettim.

Defalarca görüştüm. Ama en ufak yardım etmediler. Telefonumun ücretinin iadesini istiyorum. Yasal olarak 20 iş günü süresi doldu. Hepsiburada gibi bir marka bile sürekli işleri uzatıp müşteriye yardımcı olmuyor. Büyük hayal kırıklığı!

Özhan 45 Okunma

Cevaplar

  • Özhan28 Haziran 2016

    Firma en ufak bir yardımda bulunmadı. Yasal hakkımı vermemekte diretiyorlar. Telefonumun 45 gündür serviste olduğunu gösteren rapor ile ücret iadesi talep ediyorum. Cevap dahi veremiyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Özhan Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GDQ-808-12846 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön