Hepsiburada.com Büyük Bir Hayal Kırıklığı!

Özhan Ç. |

Hepsiburada.com üzerinden yaklaşık 8 ay önce aldığım telefonum arızalandı. KVK teknik servisi telefonun ilk 6 ay içerisinde arızalanmasından dolayı değişim raporu yazdı. Telefonum 45 gündür teknik serviste. Bu durumu gösteren teknik raporu Hepsiburada'ya defalarca ilettim.

Defalarca görüştüm. Ama en ufak yardım etmediler. Telefonumun ücretinin iadesini istiyorum. Yasal olarak 20 iş günü süresi doldu. Hepsiburada gibi bir marka bile sürekli işleri uzatıp müşteriye yardımcı olmuyor. Büyük hayal kırıklığı!

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özhan Ç.
  28 Haziran
  08:11

  Firma en ufak bir yardımda bulunmadı. Yasal hakkımı vermemekte diretiyorlar. Telefonumun 45 gündür serviste olduğunu gösteren rapor ile ücret iadesi talep ediyorum. Cevap dahi veremiyorlar.

 • 27 Haziran
  15:42

  Sayın Özhan Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GDQ-808-12846 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri