23 Nisan 2013

Hepsiburada.com Bulunamayan ve Değiştirilemeyen Ürünüm!

Sizden 79067418 sipariş numarası ile 514,38 TL lik alışveriş yaptım. Burada Termikel 3109 Uzaktan Kumandalı Davlunbaz aldım. Ürün geldiğinde montaj için Firmayı aradım. Kuruluma geldiklerinde iç camın kırık olduğunu ve tutanak tutarak ürünü değiştirebileceğimi ilettiler. Bende hepsiburada ile iletişime geçtim.

Kendilerinden onay aldım ve ürünü (916461780220 numarası ile Hepsi burada.com 1,5 hafta önce teslim almış. ) Yurtiçi kargo ile gönderdim. Fakat ürün 2 haftadır bulunamıyor ve yenisi ile değiştirilmiyor. Bu nasıl bir işleyiştir. Aciliyetini defalarca iletmeme rağmen nasıl olurda çözüm bulunamaz. Ürünümün sağlam olarak tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Alper 46 Okunma

Cevaplar

 • Alper 30 Nisan 2013

  halen ürün yok.

 • Alper 25 Nisan 2013

  Halen ürünü göndermediler.

 • Alper 24 Nisan 2013

  Merhaba Alper Bey, Hediye çekinizin eksik tamamlanması ile ilgili Pazarlama Birimi yetkililerimize bilgilendirme yapılmıştır. Sonrasında verdiğiniz iki siparişin dikkate alınması ve kalan 70 TL nin tanımlanması için Pazarlama Birimi yetkililerimize talep iletilmiştir. Tanımlama yapıldığında sizi yeniden bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi Yukarıdaki gibi bir mail gönderilmiştir. İnşallah Tanımlanır.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Nisan 2013

  Sayın Alper Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön