Hepsiburada.com Bugün Teslimat Yanıltması.

Hakim Ç. |

Bugün teslimatı adı altından aldığım hiçbir ürün vaat edilen şartlar altında teslim edilmedi. Agt kurye denilen dağıtıcı firmanın telefonu arayıp telesekreteri 2 dk dinledikten sonra sinirle kapatmanız bir oluyor. Bir de gönderi takip kodunu web sayfasından takip edeyim dedim orada şarteriniz atıyor artık. Sistem çalışmıyor telefona bakan yok tek yapmanız gereken Hepsiburada müşteri hizmetlerini aramak. Arıyorsunuz ne oluyor sanki değişen bir şey yok. Çözüm merkezine yönlendiriliyorsun orada da değişen bir şey yok. Yani kısacası bu durumu öyle ya da böyle çekmek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü bu saçma durumu düzeltecek biri ya da bir kurum yok. Hesap verecekleri bir kurum olsa böyle davranmazlar müşterinin sorunu çözmek için yarışırlardı. Saçma durumu yaşatmışlar hiç umurlarında değil. Evde otur iki üç gün kargo bekle oh ne güzel.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  13:04

  Sayın Hakim Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MLI-890-39650 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri