21 Temmuz 2016

Hepsiburada.com "Bugün Teslimat Seçeneği" Yanıltıyor!

Normalde ürünümü alırken gördüğüm bu seçeneği demek istedim ama saat 18:00'e kadar teslim edilmesi gereken ürün teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda karşıma çıkan G. Hanım. "Birini ikna edemiyorsan kafasını karıştır" felsefesi ile hareket etti ama pek işe yaramadı.

Sorduğum hiçbir sorunun cevabını alamadım. "Peki 18:00'den sonra gönderebilir misiniz? " sorusunun cevabı net değil. Olabilir de olmayabilir de... "Peki 18:00'den sonra ofisim kapalıyken ürün teslimat için gelirse ne olacak o ürün? " sorunun cevabı da bilinmiyor.

E-mail ile bilgilendireceklermiş beni 48 saate kadar. Şu net bir şekilde belli olmuştur ki "aynı gün teslim" seçeneği çok güzel ekstra ücreti hızlı bir şekilde alıyor ama teslimat olmuyor ve hemen destek alınamıyor. Ürünün geleceğinin ne olacağını da artık öğreneceğiz 48 saat içerisinde. Normal kargo ile sipariş verseydim belki daha hızlı gelirdi.

Ersin 64 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Sayın Ersin Z. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BIK-179-50897 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön