Hepsiburada.com Bugün Teslimat Seçeneği!

Atilla Ceyhun Ö. |

68383*** sipariş numarası ile aldığım ürüne acil ihtiyacım olduğu için bugün teslim seçeneği ile kargo farkı ödeyerek ürün aldım. Buradaki amacım ürünün gün içinde elime ulaşmasıydı ve önceki siparişi iptal etme nedenim standart kargo seçeneği ile almamdı. Ancak Hepsiburada.com ailesi konuyla ilgili tarafımı mağdur etmiş ve '' bugün teslimat seçeneği '' adı altında algı oluşturarak reklam yapmakta ve hizmet vermemektedir. Firmadan şikayetçi olduğumu belirtmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla Ceyhun Ö.
  04 Ağustos
  14:39

  Şikayetvar üzerindeki memnuniyet oranınız ve şikayet oranınızın nedenini çok iyi anlıyorum. Müşteri memnuniyeti 0. Başarılar diliyorum size.

 • 04 Ağustos
  14:34

  Sayın Atilla Ceyhun Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MGS-380-39263 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri