Hepsiburada.com Bu Kadarı da Fazla!

Seda D. |

1 eylülde buzdolabı siparişi verdim. Ürün 7 günde kargoda yazıyordu 15 gün oldu gelmedi. Aradım ve ürünü artık istemediğimi iade işlemini gerçekleştirmelerini istedim; tabiki dediler yaptılar fakat tabi ki yapmamışlar.

Aradım ürünün kendilerine ulaşmadığını fatura olmadan iade işlemini yapamayacaklarını söylediler. Tekrar aradım bu sefer ürünü teslim aldığımı söylediler. En az 10 kez aradım her defasında aynı şey. Bir ürün İstanbul'dan Kocaeli'ne 15 günde gidemiyorsa ben daha ne diyeyim.

Benim kartımdan çekilen 450 tl ve ürün bende değil ve ücret iadesi yapılmadı. Benim paramı 1 aydır hiç ettiler. Hemen ücret iadesinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:02

  Sayın Seda D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RTY-867-39383 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri