09 Ekim 2017

Hepsiburada.com Bozuk Ürünü Geri Almıyor .

Telefonumu hırsız çaldığı için, yeni telefon almaya karar vermiştim. Eşime ve oğluma N**'den aldım ve hiçbir sorun çıkmadı. Bende N**'den alacakken Hepsiburada'ya bakmıştım. Sayfalarında Türkiye İş Bankası'nın amblemini görünce Hepsiburada'ya telefon açtım. Türkiye İş Bankası ortak dedi ve bende karar değiştirdim, Hepsiburada.com'dan cep telefonunu aldım. Telefon arızalı ve bozuktu. Hemen sabahına özellikle Aras Kargo ile gönder dediler ve Aras Kargo ile gönderdim. Kutusu telefon kesinlikle hiçbir şey olmamıştı ama ben 45 yıllık kuyumcuyum baktım mı anlarım resimleri iyi inceleyin. Hepsiburada.com şirket müdürü, ürünü satan Özgür İletişim şirket elemanı kargodan da bir çalışan kötü amaçları için kukla. Geri almamak için kutunun kapağını yırtmışlar tahrif etmişler.

Mustafa 373 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 12 Ekim 2017

  Değerli Yetkililer maalesef Hepsiburada com dan o kadar şikayet var ki herkes illallah diyor. N11 den örnek almaları gerekir.

 • Mustafa 10 Ekim 2017

  Hepsiburada com kesinlikle dürüst bir kurumsal değil. 45 yıllık ticari tecrübeme karşın beni aldattılar. Bana arızalı ve bozuk cep telefonu sattılar.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Ekim 2017

  Sayın Mustafa K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IKJ-153-17802 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa 10 Ekim 2017

  Şikayet var yetkilileri, sakın Hepsiburada com tam bir yalan makinesi, ben 45 yıldır tüccarım bu kadar sözünde durmayan ve yalan söyleyen bir firma görmedim. Kesinlikle dürüst değiller.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön