02 Ekim 2013

Hepsiburada.com Bozuk Ürünü 45 Gündür İade Almıyorlar!

45 gündür, bozuk çıkan ürünü iade etmeye çalışıyorum. 2 kez tamir edip geri gönderdiler. İade diyorum, dikkate almıyorlar. Verdikleri yanıtlar ile yapılanlar arasında çok fark var. Evet efendim iade talimatını verdik diyorlar, sonuca bakın tamir olmuş ürünü geri gönderiyorlar. Lütfen gerçekten yetkili birisi benim mesajlarımı okusun.

Bozuk ürün gönderip iade almıyorlar. Kiminle konuşsam benzer şeylerden şikayetçi, bir arkadaşıma da bozuk navigasyon cihazı göndermişler sonra ısrarla tamir. Bana bozuk olarak gönderilen ürünü iade etmek istiyorum. Sanırım çok net bir istek. Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Lokman 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın Lokman K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön