26 Ekim 2016

Hepsiburada.com Bozuk Ürünle İlgilenmiyor.

Samsung d3 ürünümün USB girişinde sorun vardı. Kullanabilmek için USB kabloyu elle tutmak gerekiyordu ve çok hassas bir bağlantı vardı, kopuyordu. Garanti dahilinde ar-tek bilgisayara bıraktım. Ar-tek ise Arena'ya gönderiyormuş. Ürünüm garantiye kabul edilip USB kablosu değiştirip format atılmış (ben hiç format atmamıştım ve formata gerek yoktu) ürün geldi kontrol ettim sorun aynen devam ediyordu. Arena'nın bu arada ilgisizliğini anlayamadım. Ürünü hemen Hepsiburada'ya full kutu çiziksiz gönderdim. Araştırdım ve ürün arena'ya gönderilmiş. Arena'da ürün açılmış bahanesi ile garanti dışı tespiti koymuş. Ürünün içini biz hiç açmadık, garantisi devam ürünü ayrıca neden açalım Arena?

Ürün elime ulaştığında ürünün kasasında çok sayıda derin ve kalıcı izler oluşmuş ve hiç çalışmıyor daha da bozmuşlar. Ürünün tamir/iade/değişimi acilen yapılsın. Şikayetçi olmayı düşünüyorum bu durumdan çok rahatsızım.

Tunay 132 Okunma

Cevaplar

  • Tunay28 Ekim 2016

    Sayın Hepsibura.com, bana sisteminizden mesajla yaptığınız dönüş ile ilgili olarak servisiniz ile tekrar gömrüşme sağlayacaktınız hala bir geri dönüş olmadı, bu kadar yavaş olunmasının sebebi nedir, ürünün garantisi bitecek haber öyle gelecek galiba.

  • Tunay26 Ekim 2016

    Hepsiburada ekibi, öncelikle sizden ricam siteniz kanalından verdiğiniz cevapları Sikayetvar.com'dada yayınlamanız rica ederim, teknik servisinizin verdiği rapor beni ilgilendirmiyor, garantinin ne anlamı kalıyor bu durumda, ürünümün garantisi devam ediyor ve garanti sürecinde mağduriyetimin giderilmesini önemle arz ediyorum. Servisiniz ürünümü daha da kullanılmaz hale sokmuş çöp haline getirmiş benim burda günahım nedir çöpe mi atayım ürünü üstelik kasasında belirgin derin izler oluşmuş ben böyle göndermedim ürünümü size, servisiniz ilkinde garantiye alınıyor hemen ardından ikinci kez aynı sorunu yapamadıkları için tekrar gönderiyorum ve yapamadıkları ürüne çamur atıp açılmış bahanesi sunuyorlar ben bunu kabul etmiyorum, ürünümle ilgilenin lütfen. Hakkımı hukuksal olarakmı arayayım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Tunay E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AHL-148-71393 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön