08 Ocak 2016

Hepsiburada.com Bozuk Ürüne Yorumun Satıcı Firma Sitesinde Sansürlenmesi!

Hepsiburada'dan aldığım Dark 20 cm iPhone 30 Pin / 8 Pin / Micro USB Şarj Kablosu ürün (çoklu şarj kablosu) bir iki kullanımdan sonra bozuldu. Ürün yorumlarına bu durumu yazdım ama yayımlamadılar gerekçe olarakta ürün kusurlarının yorumlarda yer alamayacağını belirttiler. Satılan ürünün kusurunu yazmayacaksak sadece gerçek müşteriler tarafından yazıldığı şüpheli yorumlara bakarak ürün satılması ne kadar ticari etiğe uyar. Bu şekilde Hepsiburada tüketicileri yanıltıcı bir satış politikası uygulamaktadır. Hepsiburada'dan alışveriş yaparken ürünü farklı sitelerden iyice araştırmadan sadece Hepsiburada müşterilerinin (?) yorumları.

Halil 55 Okunma

Cevaplar

 • Halil 11 Ocak

  hb ayıplı mallar satan firmalar için kira karşılığı bir pazar alanı oluşturarak tüketicileri mağdur ediyor. Daha sonra yaptığım bir iki alışverişte de benzer sorunlarla karşılaştığım için artık hb üyeliğimi kapattım.

 • Halil 12 Ocak 2016

  Cevabınızı buraya yazın herkes görsün.

 • Halil 08 Ocak 2016

  Uyduruk anlamsız bir takımlaflar etmişler. hiçbir çözüm yok.

 • Halil 08 Ocak 2016

  Şikayet hakkındaki cevabınızı niye bu platform da değil de sadece benim görebileceğim ve diğer tüketicilerin bilgilenmesini önleyecek şekilde kendi platformunuzda yayımlıyorsunuz? Kimden, neyi saklıyorsunuz? Yoksa bir hatanız cevabınızı burada yazın; herkes görsün. Şikayetvar.com sitesinin Hepsiburada firmasına ayrıcalık tanımasını da garipsedim doğrusu.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Ocak 2016

  Sayın Halil Rahman Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KXI-734-25105 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön