Hepsiburada.com Bozuk Ürün Satıyorlar.

Kumsal A. |

Yılbaşından 1 hafta önce mutfak robotu siparişi verdim. Gelen robot çalışıyordu hiçbir şekilde. Geri göndermek için iade kodu gelmesi gerekti 2 gün o kodu alabilmek için bekledim. Kodu alır almaz ürünü gönderdim.

Ürünü göndereli 1 hafta oldu hala teslim alınmadığı söyleniyor. Benim yılbaşı hediyemi mahvettiler ve hala da paramla rezil olmaktayım. Tüm güvenirliğini kaybetmiş durumda Hepsiburada ve beni fena halde mağdur etmiş durumda. Sabırla paramı kurtarmayı bekliyorum. Bir daha işim olmaz.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kumsal A.
  07 Ocak
  11:24

  Lbaşından 1 hafta önce mutfak robotu siparişi verdim. Gelen robot çalışmiyordu hiçbir şekilde. Geri göndermek için iade kodu gelmesi gerekti 2 gün o kodu alabilmek için bekledim. Kodu alır almaz ürünü gönderdim. Ürünü göndereli 1 hafta oldu haala teslim alınmadığı söyleniyor. Benim yılbaşı hediyemi mahvettiler ve haala da paramla rezil olmaktayım. Tüm güvenirliğini kaybetmiş durumda Hepsiburada ve beni fena halde mağdur etmiş durumda. Sabırla paramı kurtarmayı bekliyorum. Bir daha isim olmaz

 • 05 Ocak
  15:03

  Sayın Kumsal A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CQW-796-49720 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri