23 Nisan 2013

Hepsiburada.com Bozuk Ürün Gönderip İlgilenmiyorlar!

28.03.2013 tarihinde 93777389 nolu sipariş numarasıyla almış olduğum telefon bozuk olarak elime ulaşmış bulunup hemen kendilerine geri gönderdim. Hepsiburada.com'da ürünü Telpa'ya göndermiş. Ürünün garanti belgesi onaylı olmadığı için Telpa (değişim) hiçbir işlem yapamadığını hepsiburada.com'a 2 kere mail yazıldığını fakat cevap gelmediğini bildirdiler.

Tabi bu süreçte bende hergün hepsiburada.com'u arayıp bilgi alıp sonuca ulaşmaya çalışsamda çağrı merkezindeki çalışanlar rahat bir tavırda bakalım yazalım sonuç 24 saat içinde sonuçlanıp size ulaşacaktır diyorlar fakat hiçbir sonuç yok. Mağduriyetimin en yakın zamanda sonuçlanmasını istiyorum.

Burak 36 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Nisan 2013

    Halen bir sonuç cevap yok.Hiçbir bilgilendirme yapılmadı....

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Burak T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön