20 Şubat 2014

Hepsiburada.com Bozuk Ürün Gönderdi.

Hepsiburada com. 'dan 3+1 adet CRD dokunmatik lamba aldım. 3'lü paketi kampanyalıydı ve fiyatı oldukça düşüktü. Nitekim ürün elime hızlı ulaşsa da 4 lambanın 3 tanesi çalışmadı. İade etmeyi düşündüm ancak hem meblağını çok önemsemediğim için hemde bu kadar basit bir mekanizmanın nasıl çalışmayacağını gerçekten çok merak ettiğim için için çalışmayan aletlerin içini açtım.

Ve tahmin ettiğim gibi pil bağlantılarının paslı olduğunu ve 2 adet lehimli bağlantının kopuk olduğu fark ettim. Sonuç olarak Hepsiburada.com firması kampanyalı ürünlerinize nasıl güveneceğiz? Sadece ürünleri çalıştırmak için yanında aldığım 10 adet şarjlı pil için üzülüyorum.Teessüf ediyorum.

Serkansinmaz 56 Okunma

Cevaplar

  • Serkansinmaz 20 Şubat 2014

    Hepsiburada.com ürünü iade alabileceklerini belirtmiştir. Ancak 10 tl lik ürün için kargo işleriyle uğrasacak zamanım yoktur. Daha öncede benzer sorunu yaşadığım için bu şikayetin bir uyarı niteliği taşıması gerektiğine inanıyorum ve silinmesini istemiyorum. Hatta uygun bir zamanımda fotoğrafını da ekleyeceğim. Gerekirse kampanyasız satılsın düzgün ürün gönderilsin. Neyseki bu sefer ucuzdu. Saygılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın Serkan S, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OHI-472-54427 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön