Burcu G. Teşekkür Mesajı

Para iadem yapıldı hızlıca teşekkürler

Hepsiburada.com Bozuk Ürün Gönderdi!

Burcu G. |

16.09.2015 tarihinde sipariş ettiğim saat çok hızlı bir şekilde elime 18.09.2015 tarihinde ulaştı. Sonra fark ettik ki saat bozuk, bizde geri gönderdik iade işlemi için ürün bozuk dedik onlarda tamam geri gönderin dediler. Bildiğin bir aydır sürüncemede servisten gelecekmiş de saçma sapan mailler atıp duruyorlar tarafıma.

Müşteri hizmetlerine ne zaman yazsam 20 iş günü içinde lafını ağızlarında sakız etmiş durumdalar. Aynı mail otomatik atılıp duruyor. Böyle bir saçmalık olmaz. Kötü bir site asla kanıp tekrar alışveriş yapmayacağım daha önce de benzer sorunlarla karşılaşmıştım. Bozuk ürün göndermekte üstlerine yok. İndirime kanıp hediye olarak aldığım saat 1 aydır serviste.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu G.
  08 Kasım
  17:35

  Para iadem yapıldı hızlıca teşekkürler

 • 24 Ekim
  16:08

  Sayın Burcu G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GHX-377-68783 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri