13 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Bozuk Ürün Geldi!

29.05.2013 tarihinde Dark EvoPad R9722 marka tablet almıştım. Ürün tarafıma bozuk gönderildi. 7 gün içerisinde yenisi ile değiştirilmesi için göndermiştim ama ürünü tamir ettirip geri gönderdiler.

Ben de tamir edilmiş ürünü değil yenisini istediğim için kargoyu geri iade yaptım. Tekrar servise yönlendirdiler ve onarıldığı bilgisini verdiler. Dün kargo bana ulaştığında ürünü açtım ve ürün ilk gönderdiğim gibi, hala aynı sorun var. Yani geride kalan 1,5 aylık süre zarfında bir arpa boyu yol alamamışlar. Artık ürünün yenisini istemiyorum. Para iadesi yapılması için nereye başvurmam gerekiyorsa yapacağım.

Erol 80 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın Erol S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Erol15 Temmuz 2013

    Bugün kargomu 3.kez 900080844 gönderi koduyla hepsiburada.com'a gönderdim. Gönderme sebebim ürünün yenisi ile değiştirilmesi değil, PARA İADESİDİR. Umarım bu kez anlaşabiliriz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Temmuz 2013

    Sayın Erol S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön