Hepsiburada.com Bozuk Koşu Bandı ve Kullanılmış Hediye Egzersiz Bisikleti.

Cigdem Y. |

Hepsiburada.com'dan "Dunlop action 3.0 HP motorlu otomatik eğimli koşu bandı + Dunlop Activity egzersiz bisikleti hediye" isimli ürünü aldığım günden beri sadece 3 sefer kullanabildim. Her seferinde koşu bandının motorundan çıkan aşırı gürültülü sesten dolayı 'çok sessiz (!) ' ve 'kaliteli (!) ' olduğu belirtilen ürünümü kullanmayı sonlandırdım. Verdiğim paraya mı yanayım yoksa evimde kocaman kullanamadığım bir kütlenin varlığına mı?

Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim, gönderdikleri ürünün açıklaması ve detayları ve yorumlarına uygun olmadığı şekilde olduğu için. Mağduriyetimin çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  15:17

  Sayın Çiğdem Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WSS-653-63849 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri