Hepsiburada.com Bozuk Hasarlı Ürün Satışı.

Ömer Çağri K. |

Ben 29.06.2015 tarihinde 73895010 ürünü almıştım ürün ilk geldiğinden hasarlıydı ama ürünün acili-yeti olduğu için (ürün aynısı gerekliydi değişimde olmadığından değiştiremedim.) bugünde aleti kullanırken kaynak izlerine rastladım ve bunu yetkililere iletmek istiyorum (kaynak izleri küçük olduğundan ilk günler görmemiştim), inşallah bir daha bozuk ürün hasarlı ürün satmazsınız.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Çağri K.
  21 Temmuz
  15:04

  Peki ürünüm bu şekilde ne yapacağım ürün değişimi olmadığı için aciliyeti olduğu için değiştirmemiştim ancak ürün bu şekildede işe yaramıyor ben şimdi ne yapayım? Ürün zaten 1 haftada geliyor teslim etmek için 1 haftamız mı var yani?

 • Ömer Çağri K.
  21 Temmuz
  14:48

  Çözüm süreci nasıl ilerleyecek ben ürünü geri mi iade edeceğim.

 • 21 Temmuz
  12:54

  Sayın Ömer Çağrı K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JUB-581-96599 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri