21 Temmuz 2015

Hepsiburada.com Bozuk Hasarlı Ürün Satışı.

Ben 29.06.2015 tarihinde 73895010 ürünü almıştım ürün ilk geldiğinden hasarlıydı ama ürünün acili-yeti olduğu için (ürün aynısı gerekliydi değişimde olmadığından değiştiremedim.) bugünde aleti kullanırken kaynak izlerine rastladım ve bunu yetkililere iletmek istiyorum (kaynak izleri küçük olduğundan ilk günler görmemiştim), inşallah bir daha bozuk ürün hasarlı ürün satmazsınız.

Ömer 160 Okunma

Cevaplar

  • Ömer21 Temmuz 2015

    Peki ürünüm bu şekilde ne yapacağım ürün değişimi olmadığı için aciliyeti olduğu için değiştirmemiştim ancak ürün bu şekildede işe yaramıyor ben şimdi ne yapayım? Ürün zaten 1 haftada geliyor teslim etmek için 1 haftamız mı var yani?

  • Ömer21 Temmuz 2015

    Çözüm süreci nasıl ilerleyecek ben ürünü geri mi iade edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Sayın Ömer Çağrı K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JUB-581-96599 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön