17 Ekim 2016

Hepsiburada.com Bosch Gbh 2-26 Dre Profesyonel Kırıcı-Delici Matkap 800w 2,7 Toz İçinde Geldi.

Hepsiburada.com'dan bu ürünü 27 Eylül 2016 tarihinde satın aldım ve ürün bana geldi. Ürün bana geldiğinde şok oldum çünkü ürün toz içerisindeydi ve kablosunda beyaz bir madde vardı alçıya bulaşmış gibi. Yani ürün bariz şekilde kullanılmış olarak geldi Ben de ürünü Hepsiburada'nın tedarikçisi olan Nurubil Teknik Hırdavat isimli firmaya iade ettim. Ürünün dışındaki kargo kağıdını ürünü açarken yırttım ve gönderirken de yeni kargo kağıdı ile gönderdim. Daha önce birçok kez internetten alışveriş yaptığımdan faturasının kargo kağıdında olması gerektiğini biliyorum ve fatura gelmedi. Ürünü ilk iade ettiğimde orijinal ambalajı ile gelmediğini söylediler ve bana geri geldi ben de onun kargo kağıdı olduğunu söyleyip tekrar iade ettim bu sefer de faturası yok diyip iade ettiler. Ben de gelmediğini belirttim. Yani kullanılmış ürünü zorla bana gönderiyorlar. Gereğinin yapılmasını istiyorum artık.

Hüseyin 81 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 27 Ekim 2016

    Ürün ilk geldiğinde üzerinde sadece kargo kağıdı vardı ve bu şekilde orijinal paketiyle gönderildi ilk geldiğinde sadece kargo kağıdı vardı eğer somut olaylardan konuşacaksak bunu kargo desisine ve kargo kamera kayıtlarına bakarsanız anlarsınız ayrıca nurubil firmasıyla bizzat görüstüm onlar da teyit etti siz de konusabilirsiniz. Sonra bana ikinci kez geldi bu sefer kargo kolisi ile geldi yani ambalaj denilen kutu ilk kez bu sefer geldi bunu da desiye bakıp somut olarak görebilirsiniz yani orijinal ambalajı ile gelmedi olayı yok. İkinci gelen kolili ürünü ben kapıdan iade ettim yani hiç teslim almadım bu durumda içinde fatura yok muydu var mıydı bilemem bu kargo şirketi ve nurubil firması arasındaki sorun. Eğer faturalı gönderdilerse kargo şirketi kaybetmiştir faturayı çünkü ben ürünü almadan kapıdan iade ettim. Ayrıca ilk gelen ürün kağıtla ikincisi ise koli ile geldi bunu firmanızla konusabilirsiniz ve kargo desisine bakabilirsiniz. Bu durumda gelen kargoyu ellemeden kapıdan iade eden kisi olarak benim faturayı nereden bulup iade etmem bekleniyor?

  • Hüseyin 19 Ekim 2016

    Ürünün orijinal ambalajı yok demişssiniz ancak ürünü orijinal ambalajı ile gönderdim. Tek değişen dışındaki kargo kağıdı. Ayrıca firma ikinci kez gönderdiğinde ben ürünü kapıdan iade ettim yani fatura geldi mi gelmedi mi ben bunu bilemem bu durum firma ile kargo şirketi arasında. Ben ürüne dokunmadım bile.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Hüseyin A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MJW-469-44543 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön