24 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Boş Kutu Gönderildi...

Siparişimin kutusunun içerisinden eksik ürün çıktı. Daha doğrusu sadece şarj aleti var gerisi yok. Kargo elemanına eksik ürün çıktığını söyledim. Kargo elemanı ve Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisi tarafından eksik ürün için tutanak tutulmadığı söylendi. Sadece kargo kutusunun sağlamlığı gibi durumlar İçin tutanak tutulduğu söylendi.

Hepsiburada ise Yurtiçi ile iletişime geçmek yerine bana bununla ilgili rapor tutulması gerektiğini söyleyip duruyor. Sanki raporu ben yazacağım. Ürün gönderilirken kutu kontrol edilmiyor mu! Ayrıca kutu büyük ihtimalle iade olmuş çünkü üzerindeki etiket çıkarılmış. Elamanlarının ihmalkarlığını ben karşılamak zorunda değilim. Yılların müşterisiyim, geçmişime bir baksınlar. Mağduriyetim biran evvel giderilsin..

Enes 21 Okunma

Cevaplar

  • Enes26 Mayıs 2016

    Ben kargo firması tutanak tutmuyor diyorum. Siz yine yazmışsınız tutanak tutturun. pes! Artık boş kutu çıkınca üstüne soğuk su için diyorsunuz!

  • Enes24 Mayıs 2016

    Yine aynı cevabı veriyorsunuz ısrarla. Kargo firması tutanak tutmuyor diyorum. Ben irtibata geçtim olmadı. Sizin anlaşmalı kargo firmanız en nihayetinde siz görüşün ve halledin

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Enes K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HNS-666-66701 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön