Hepsiburada.com Biraz Ciddiyet Lütfen!

Burak Serdar K. |

Hepsiburada.com adresinden almış olduğum Continental marka lastikler ile ilgili bir sorun yaşadım. Sorunu üretici ile çözemediğim için Hepsiburada.com'dan yardım istedim. Daha sorunumun ne olduğunu okumadan bana üretici ile görüşmem için iletişim bilgileri veriliyor. Zaten ben o kısmı uyguladım çözüme ulaşamadım, bu sebepten sizden yardım istedim.

İnsan sağlığıyla alakalı bu konuya sizde gerekli önemi vermediniz. Continental ve Hepsiburada.com'u dava edeceğim. Bir suçun gerçekleşmesi için bu lastiğin 120 km hızda yarılması sonucu aracın takla atması ve insanların ölmesi veya yaralanması gerekmez.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Serdar K.
  20 Aralık
  10:03

  Konu ile alakalı ilgi alaka geri dönüş görmediğimi bilmenizi isterim.

 • 21 Haziran
  16:28

  Sayın Burak Serdar K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PVA-202-14584 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri