13 Aralık 2013

Hepsiburada.com Bir Türlü Ücret İadesi Yapılmıyor!

8 Aralık'ta aldığım ve hemen akabinde iptal ettiğim ürünün parasını tarafıma 4 gündür hala iade etmediler 4 gün içinde 30 küsür kez müşteri hizmetleri numarasını aradım ve sadece 3 kez bağlanabildim durumu müşteri temsilcilerine ilettim ve sürekli aynı cümleyi tekrarlayıp durdular konuyla ilgili yetkili değiliz yetkili arkadaş size dönüş yapacaktır.

Bu süreçte asla dönüş yapan olmadı. Üstelediğimde ise tüketici mahkemesine başvurun o zaman yanıtını aldım.. Benzer duruma düşen binlerce insan olduğunu sosyal medyadan öğrendim. İlgisizliğin bu kadar uç noktalara ulaştığı bu firma tarafından yanıltıldığımı hissediyorum.

Coşkun 60 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun 20 Aralık 2013

    iade sürecinde müşteri hizmetlerini toplamda 46 kez aramışım en kısa aramam (müşteri temsilcisine bağlanmak için beklediğim süre) 6 dk sürmüş en uzun aramam ise 21 dk. ve 7 kez müşteri temsilcisi ile görüşebilmişim faturama yansıyan tutar 101.00 tl.. sinir katsayım bundan çok daha fazla.. o kadar gına geldiki iade edip etmediklerine bile bakmadım umurumda da değil artık..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Coşkun A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön