Hepsiburada.com Bir Türlü Hazırlanamayan Sipariş...

Cüneyt A. |

18.09.2015 tarihinde vermiş olduğum sipariş hala hazırlanma aşamasında gözüküyor. 17 gün içinde basit bir siparişi yetiştiremeyecek kadar başarılı çalışan bir lojistik sistemleri var. Bu siteden yaptığım son alışveriş olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyt A.
  19 Ekim
  18:18

  1 ayı geçti, en ufak bir gelişme yok. Bir telefon açıp özür dilemek, durumu izaha çalışmak yok. Herkese atılan klasik maillerden başka bir cevap yok. Verdiğiniz 10tlik komik hediye çekinizi de geçerli süre içinde kullanmadım. Bedava da olsa bir daha asla sizden alışveriş yapmayacağım.

 • Cüneyt A.
  17 Ekim
  16:30

  Arkadaşıma hediye almış olduğum oto teybini 1 ay içinde tedarik edemediler. Daha önce bu siteden yapmış olduğum şikayet üzerine "ürününüz tedarik edilmiştir, paketleme ve kargolama sürecindedir" diye bir mail atıp 10 liralık hediye çeki gönderdiler. 10 lira indirim değil bedava da olsa bir daha asla alışveriş yapmayacağım için o hediye çekini de kullanmadım. Arkadaşımın ilk aracı, teybini ben alma sözü vermiştim. Adam teypsiz bekliyor hala. Ben de inadına siparişimi iptal etmiyorum. Bir müşteri ne kadar bekletilebilir sorusunun cevabını alıyorum. Lütfen şikayeti alan Hepsiburada yetkilileri bana "yalan mail" ve komik hediye çekleri göndermesinler.

 • 05 Ekim
  17:36

  Sayın Cüneyt A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WEN-747-47233 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri