Hepsiburada.com Bir haftadır Yapılmayan İade!

İbrahim M. |

19.06.2016'da verdiğim 2939 TL'lik iadem 7 gün geçmesine rağmen hala geri verilmedi ve her aradığım da 48 bekleyin yapılacaktır deyip bekletiyorlar.

Güvenilir dedikleri Hepsiburada.com güvensiz, paraya el koyan bir şirkettir. Yorumlarda paylaşılan iyi şeylerde bunların tarafından yazılanlardır. Kendilerini güvenilir göstermek için bir daha mı kesinlikle hayır Hepsiburada.com!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim M.
  29 Haziran
  19:51

  Parama el koyuldu 12 gündür param iade edilmedi sakin sakin bu firmaya bulasmayin genel merkezine dair gittim hala ve yinede param verilmedi hep gecistirme politikasi sakin bulasmayin bu kadar terbiyesiz bir firma Hepsiburada.com bu firmaya dikkat

 • İbrahim M.
  28 Haziran
  19:37

  Bu sikayetin yapildigi gunden itibaren gecen surede hala param verilmedi artık sizin bir dolandırıcı olsugunuz asikar dir her yerde firmaniz hakkında olumsuz yorumlarimi paylasiyorun bekli siz 3000 kaza diginizi dusunurken 30000 zarar etmebuz saglayacagimi düşünüyorum olumsuz ve doğru yorumlarimla

 • 27 Haziran
  10:57

  Sayın İbrahim M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKJ-356-45219 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri