29 Ocak 2016

Hepsiburada.com Bir Daha Alışveriş Yapmayacağım!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum LG G3 telefonun kasasında kendiliğinden çatlama oluştu. Yaptığım araştırmada bu durumun üretim hatasından kaynaklandığını LG Türkiye'nin kabul ederek telefonları sıfırı ile değiştirildiğini gördüm. Telefonu incelemeleri için geri yolladım. Sitenin resmi arıza formunda kasa çatlağının incelenerek telefonun yenilenmesini talep ettim. Kutusunun içine bir not bırakarak aşırı ısındığını, bataryasının çabuk tükendiğini bu sorununda çözülmesini belirttim. Garanti veren firma EVO Bilişimce kasa çatlağı tamir ve hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. Telefonla EVO bilişimi aradım gayet kaba bir üslupla siz kasa çatlağını belirtmemişsiniz dediler.

Deniz 117 Okunma

Cevaplar

 • Deniz 23 Aralık 2016

  Tüketici Hakem Heyeti lehime karar verdi. Para iadesini aldım. İnsanlar bilsin istedim.

 • Deniz 31 Ocak 2016

  Tüketici Hakem Heyeti kararı çıksın yapacağım ilk işi Hepsiburada.com üyeliğimi sonlandırıp bir daha alışveriş yapmamak olacak. İnsanları EVO bilişim denilen çözüm üretmekten uzak tamamen baştan savma iş yapan firma ile muhatap ettiği için.

 • Deniz 31 Ocak 2016

  Standart cevaplar yazmaya devam edip insanları oyalamak dışında bir işlem yapmıyorsunuz. Tüketici Hakem Heyeti nezdinde girişimlere başladım.

 • Deniz 30 Ocak 2016

  Bu rezilliği Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim.

 • Deniz 29 Ocak 2016

  1-Arızalı ürün servis çıkışı yanlış adrese gönderildi. 2-Kasa çatlağını formda belirtmeme rağmen EVO Bilişimce hiçbir işlem işlem yapılmamış olup dalga geçer gibi sadece kayıt altına almışlar 3-Arızalı ürün formu doldururken kasa çatlağını belirttiğim halde EVO Bilişim Kasa Çatlağını belirtmediğimi iddia ediyor. Zahmet edip sitenizde kayıtlı formuma bakarsanız talebim orada kayıtlı duruyor. 3-EVO Bilişim denilen firma personeli nezaketten uzak ve telefonu yüzeme kapattılar 4-Firmanız çalışanları sorunu çözmekten çok uzak standart cevaplar yazıp gönderiyorlar. Ben sizin ve EVO bilişimin keyfine göre telefonumu zırt pırt gönderip onlarca gün telefonsuz kalmak zorundayım?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ocak 2016

  Sayın Deniz A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FPF-853-81344 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön