Hepsiburada.com Bir Aydır Tarafıma Ulaşmayan Ürünler.

Raşit E. |

Senelerdir Hepsiburada.com'dan alışveriş yapıyorum. Bu sefer çok ilginç bir şekilde sepetimdeki çoğu ürün gelmesine rağmen 1 aydır pişik kremi ve hava pompası halen kargoya dahi verilmedi. Bununla ilgili sitenin kendi sayfasından mesaj yazdığımda farklı farklı geçiştirici cevaplar verilerek bir türlü sorunuma 20-25 gündür çözüm bulunmadı. En son bana kurumsal imajına hiç yakışmayacak şekilde, araştırmadan 02.09.2016 da gönderdikleri kargo numarasını göndererek talebi kapatmaya çalıştılar. Sözleşmelerinde bile 30 gün içerisinde gönderilecek deniyor, 30 günü bile geçti ama hala kargo aşamasına bile gelmedi. Konu ile alakalı acilen pişik kremi ve pompanın iptalini ve ilgili bedelin kredi kartıma iadesini rica ederim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raşit E.
  11 Ekim
  22:34

  Sikayetvar.com a teşekkür ederim. Eğer şikayetimi ilgili siteye yönlendirip, ilgilenmeselerdi yüksek ihtimalle hala site tarafından oyalanıyor ve bekliyor olacaktım. Bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun. Hayırlı çalışmalar.

 • 05 Ekim
  15:20

  Sayın Raşit E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NXD-794-89332 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri