05 Ekim 2016

Hepsiburada.com Bir Aydır Tarafıma Ulaşmayan Ürünler.

Senelerdir Hepsiburada.com'dan alışveriş yapıyorum. Bu sefer çok ilginç bir şekilde sepetimdeki çoğu ürün gelmesine rağmen 1 aydır pişik kremi ve hava pompası halen kargoya dahi verilmedi. Bununla ilgili sitenin kendi sayfasından mesaj yazdığımda farklı farklı geçiştirici cevaplar verilerek bir türlü sorunuma 20-25 gündür çözüm bulunmadı. En son bana kurumsal imajına hiç yakışmayacak şekilde, araştırmadan 02.09.2016 da gönderdikleri kargo numarasını göndererek talebi kapatmaya çalıştılar. Sözleşmelerinde bile 30 gün içerisinde gönderilecek deniyor, 30 günü bile geçti ama hala kargo aşamasına bile gelmedi. Konu ile alakalı acilen pişik kremi ve pompanın iptalini ve ilgili bedelin kredi kartıma iadesini rica ederim.

Raşit 32 Okunma

Cevaplar

  • Raşit11 Ekim 2016

    Sikayetvar.com a teşekkür ederim. Eğer şikayetimi ilgili siteye yönlendirip, ilgilenmeselerdi yüksek ihtimalle hala site tarafından oyalanıyor ve bekliyor olacaktım. Bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun. Hayırlı çalışmalar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın Raşit E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NXD-794-89332 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön