22 Nisan 2013

Hepsiburada.com Bir Aydır Ambalajı Açık Halde Gelen Kargonun Akıbeti Ne Oldu!

47537663 sipariş numarası kitaplık sipariş ettim iki hafta sonra kitaplık geldi ancak ambalajı açık ve içinden vidalar dökülüyordu. Ben de bu şekilde kabul etmeyeceğimi söyleyerek iadesini istedim ama onay kodu istendi ancak site onay kodu vermiyor ve defalarca aramama rağmen net bir bilgi alamıyorum. Şikayetçiyim.Müşteriyi oyalamaya çalışıyor.

Haluk 39 Okunma

Cevaplar

  • Haluk 09 Mayıs 2013

    Hala hepsiburada.comdan bir cevap alabilmiş değilim.Artık bu hafta içinde de bir netice alamazsam tüketici haklarına başvuracağım.

  • Haluk 22 Nisan 2013

    Size anlayış falan göstermiyorum .Siz insanları kandırmayı ilke edinmişsiniz.En yakın zamanda para iadesinin yapılmasını istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Haluk Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön