05 Eylül 2013

Hepsiburada.com Bindiği Dalı Kesiyor!

24.07.2013 Tarihinde Hepsibuarada.com'dan, satın aldığım ürünlerin arasında bir adet "Baza"da mevcuttu. Siparişi teslim aldığım gün ürünü incelediğimde kalitesiz olduğunu farkedip iade kararı aldım ve bunu aynı gün Hepsiburada.com'a da bildirdim.

Prosedür gereği tedarikçi firmaya malı gönderdim ve teslim alındığını da Kargodan takip ettim. Bütün bu aşamalardan haberi olan Hepsiburada.com'dan ücretin iadesini istedim ancak bir aydır hiçbir gelişme yok.

Benzeri sıkıntıları geçmişte de bana yaşatmış olmalarına rağmen yıllardır bu sitenin iyi bir müşterisi olmaya devam ettim fakat her seferinde ben problemimi çözmek için böyle uğraşacaksam, batsın böyle e-ticaret. Acil çözüm istiyorum.

Erdal 61 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Erdal K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Erdal K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön