Hepsiburada.com Bilinçli Olarak Yanlış Ürün Gönderimi Yapıyor.

Ozan Enver Ö. |

MMS marka orta boy iki valiz siparişi verdim ancak gelen ürünlerden biri yine aynı sitenin HÇS marka üçlü valiz setinin orta boy olanı diğeri ise adı sitede bile bulunmayan FVS marka orta boy bir valiz.İki valizden bir tanesi yanlış olsa bunun yanlışlıkla olduğunu kötü niyet içermediğini düşünürdüm ama ikisi de istediğim ürün değil.

Ayrıca bu valizi seçmemin nedeni Salı günü uçağım olması ve o ürününde hızlı gönderi ile gelmesiydi ama şimdi kara kara ne yapacağımı düşünür vaziyette evde oturuyorum. Firmanın beni nasıl sıkıntılı bir duruma düşürdüğünü anlatamam ve tüm bunlar yetmezmiş gibi bir tane çantanın fermuarı kopuk! Sorumlu kişi ile mümkünse görüşmek istiyorum.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  14:46

  Sayın Ozan Enver Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KBR-572-15512 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri