Hepsiburada.com Bilgisayar Çizik Ve Arızalı Geldi İade Kabul Edilmiyor!

Harun U. |

21.07.2016 tarihinde sipariş ettiğim bilgisayar 25.07.2016 tarihinde elime ulaşmış olup ürün çizik ve arızalı çıkmıştır. Aynı gün 17:30 civarı müşteri temsilcini arayarak sorunu bildirip ürünü iade olarak aynı tarihte göndermişimdir.

Fakat hepsi Burada.com ürünün benim tarafımdan çizildiğini söyleyerek ürünü kabul etmemiştir. Peki sorarım size 3 saat içinde yeni ürünü nasıl çizebilirim? 2.800 lira verip arızalı ve çizik ürün bana verildi! Mağdurum ve giderilmesini istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun!

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun U.
  01 Ağustos
  09:32

  Ürün geldiği zaman çizik di diyorum bize ne fark etseydiniz diyorsunuz sizden asla bir daha alışveriş yapmayacağım kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • 28 Temmuz
  16:17

  Sayın Harun U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZHL-744-25697 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri