Hepsiburada.com Bilgim Ve İsteğim Dışı İptal Olan Siparişim!

Gönül K. |

15.12.2015 tarihinde 67688702 numaralı siparişimi verdim. Fakat süper hızlı gönderi olmasına rağmen 24 saat aşkın süre boyunca siparişiniz hazırlanıyor ibaresini gördüm. Sonucunda siparişiniz iptal oldu ve paranız kartınıza geri ödendi diye bilgi maili aldım. Görüştüğüm 3 müşteri temsilcisi bankadan kaynaklandığını söylese de bugün gelen mailde bana benimle adres teyidi için irtibat kurulamadığından dolayı iptal olduğu söyleniyor. Bilgilerim tam ve eksiksiz olmasına rağmen onay için ne ben arandım ne de alışveriş yaptığım kart sahibi olan babam arandı. İkinci kez aynı siparişi verdim ama hala onunda ilgili bir gelişme söz konusu değil.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  15:58

  Sayın Gönül K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AGC-313-66654 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri