25 Ocak 2014

Hepsiburada.com Bilgilendirmeden Yapılan Değişiklik Mağdur Etti

Hepsiburada.com üzerinden daha önce iptal edilen bir siparişten oluşturduğum çek ile kart puanlarımı kullanarak bir sipariş verdim. Ancak yanlış ürün sipariş verdiğim için hemen iptal ettim. Normal uygulama olarak sipariş tutarını çeke çevirip alacağım doğru ürünü sipariş verecektim ama HB bize bilgilendirmeden almış olduğu bir karar gereği hem çek bedelini hem de kullandığım puanları kredi kartına iade etmiş.

Hem ödeme dekontuyla çeke dönüştürdüğüm ilk siparişte hem de ikinci siparişte süreli kredi kartı puanı kullandığımdan 38.10 lira kaybım oldu. Keşke puanlarımı kullanmak için HB'yi seçmeseymişim. Bir daha alışveriş yapmayı kesinlikle düşünmüyorum, zaten daha iyi kampanyalar sunan siteler var.

Cihan 36 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 29 Ocak 2014

    Aynı şeyi tekrarlamaları cidden sorunumu kökten çözdü(!)

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Cihan K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GUX-957-51303 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön