Hepsiburada.com Bilgilendirme Yapmıyor.

Doganay A. |

Hepsiburda.com'dan ilk defa alışveriş yaptım. 2 adet mobilya seçtim ve ödedim. 1'i şu an evimde kurulu, ancak ikincisi olan bunjee dora 3 kapılı tek çekmeceli gardrop ceviz-beyaz 179,83 16 gün sonra varış kargosuna geldiğinde ambalajının hasarlı ve ürünün kırık olduğu tespit edildi, bana hiç teslim edilmeden karşı taraf ile irtibata geçilip yenisi ile değişim talep edildi. Gardrop 39. takvim haftasında hala varış kargosunda iade onayı için bekliyordu. Bugün Hepsiburada.com'u aradığımda hala ürün hakkında ne yapılacağı ve bana yenisinin gönderilip, gönderilmediği değişimin onaylanıp, onaylanmadığı hakkında bilgi vermeye yetkili olmadıklarını söylediler. Yetkili değilseniz bir daha sizden alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  17:19

  Sayın Doğanay A,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UAJ-164-30575 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri