07 Eylül 2013

Hepsiburada.com Bilgilendirme Yapılmadı!

Hepsi burada ya olan güvenim azalıyor. Yapmış olduğum şikayete istinaden verilen cevap aşağıdaki gibidir. Herhangi bir bilgilendirme mail i tarafıma ulaşmamıştır.

Sayın E**** O****, sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

Erdem 70 Okunma

Cevaplar

  • Erdem12 Eylül 2013

    15 gün içinde bozulan cihazım için nihayet 20 gün sonra teknik servis raporu geldi. Ürün yenisi ile değiştirildi fakat ben bu kadar kısa sürede bozulan kalitesiz bir ürünü almak yerine başka bir ürün almak istediğimi belirttim çünkü artık o cihazdan resmen soğudum. Madem ki yenisi ile değiştirildi sıfır bir cihaz gönderilecek neden hepsiburada ürün iadesini kabul etmiyor? Müşteri memnuniyeti denilen bir olay var. talebime aldığım cevap aynen söyle; Değerli Müşterimiz, Ürünün iade/değişim işlemleri yetki servis tarafından iletilen bilgiye istinaden gerçekleşmiştir. Ürününüz için değişim yapılmış olup,kısa süre içerisinde kargoya verilecektir. Saygılarımızla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Erdem O, Sorununuz hakkında inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön