Hepsiburada.com Bilgilendirilmeden Spot Ürün Satışı Yapıldı!

Serdar E. |

6834*** numaralı verdiğim siparişin ilk başta fotoğraflarda gözüktüğü gibi olmadığını tedarikçi firmanın adres teyit etmek için bana dönmesi ile öğrendim. Sonra müşteri temsilcileri ve tedarikçi firma ile görüşerek gördüğüm ürünün bana gelmesi sağladım. Fakat gelen ürünün spot (yani üretici firma garantisi dışında) olduğunu garanti belgesini incelediğimde fark ettim. Sitede hiçbir şekilde spot (yani üretici firma garantisi dışında) olduğunu belirtmemişlerdi. Tabi ki de aldığımda bunu fark etmediğim için fotoğraf makinesini denedim. Fark ettiğim de aradım ve makineyi kullandığım için iade alamayacaklarını söylediler. Açıkçası spot bir ürünü piyasa fiyatından fazlaya almış oldum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  12:08

  Sayın Serdar E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YOY-428-16743 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri