22 Şubat 2016

Hepsiburada.com Bilgi Eksikliğiniz Var.

Koltuk takımı sipariş etmiştim. 1500 TL'lik alışveriş yapmama rağmen kargo ücreti de ödedim ve kargo şirketi kata çıkarmayıp sokağın başında bırakmaya kalktı. Ağır yükü çıkarma zorunluluğu olmadığını söylediler. Ama ürünü alırken hiçbir bilgi, dipnot yoktu. Müşteri memnuniyetiniz sıfır.

İrem 59 Okunma

Cevaplar

  • İrem04 Mart 2016

    Daha önce de yazdığım gibi ürünümü bir türlü teslim edemiyorlar. Türlü türlü işlemler yaptıklarını söylüyorlar ama tık yok. Böyle geniş çaplı bir sitenin bu kadar özensiz olması gerçekten anlamıyorum. Madem teslim almacağım ürünüm size geldiğinde arayıp teslim edeceğiniz söylemeyip paramı iade edin.

  • İrem24 Şubat 2016

    5 gün önce kargo şirketinin eve çıkaramaması üzerine iade edeceğim ürünü kargo şirketiyle konuşup bana teslim edileceğini söylediler. Şu an aradığımda iade alacaklarını söylüyorlar. Bana mesaj atıp kargo şirketiyle görüşeceklerini söylüyorlar kargo şirketini arıyorum ortada hiçbir şey yok bize bilgi gelmedi diyorlar. Ben aramaktan bıktım artık siz bıkmadınız. Bu siteden alışveriş yapacak bütün herkese asla yapmamaları gerektiğini söyleyeceğim bununla kalmayıp sosyal medya hesaplarımdan da duyuracağım. Hayatım boyunca böyle mağdur olmadım ben ya.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2016

    Sayın İrem D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KRG-946-25007 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön