Hepsiburada.com Bilgi Alamıyorum.

İlyas İ. |

Kendi tercihim olarak Aras Kargo ile ürün gönderilmesini istemiyorum. Bu yüzden Yurtiçi Kargo ile gönderim yapan Hepsiburada 'yı tercih ediyordum. Aldığım ürün Aras Kargo ile yollanınca iptal edilmesini istedim ama prosedürü farklı dediler. Ok tamam. Ama kaç mesajdır diğer e -ticaret sitelerinde olduğu gibi ürünün hangi kargo ile yollanacağı hakkında bilgi almaya çalışıyorum ama hiçbir bilgi alamadım.

Yüklediğim resimlerde müşteri hizmetleri ile olan mesajlarımız var. Aslında onlar bile Aras Kargo sistemine uyumsuz olduğu ortaya çıkıyor mesajlarda. Ayın 17 'sinde gönderim yapılmış 19 teslim tarihi diyorlar. İşin ilginci 14 Ekim'de Aras Kargo sizi bulamadık diye mesaj atıyor. Tek sorum şu; hangi ürünlerin hangi kargo şirketi ile yollanacağını alışveriş öncesi nasıl anlarım?

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  13:36

  Sayın İlyas İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XPA-791-11856 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri