Hepsiburada.com Bestline Kırık Gönderilen Lavabonun Değiştirilmemesi.

Esin D. |

28.06.2016 tarihinde sipariş verdiğim bestline inka 65 cm banyo dolabı 02.07.2016 tarihinde lavabosuz olarak eksik geldi. Hemen çağrı merkezine bildirdim. 23.07.2016 tarihinde lavabo yollandı ama sadece mukavva kutuda hiçbir ambalajı olmadan ve kırık olarak. Tekrar çağrı merkezini arayarak hasarlı ürünü bildirdim ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda resimleriyle belgeledim. 25.07.2016'da müşteri hizmetlerinden gelen bilgi mesajında mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesi konusunda tedarikçi firmayla görüşüldüğü bildirildi. 03.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hasarlı ürünün tarafıma yollandığını bildirdi. O günden beri ne ürün yollandı ne de müşteri hizmetlerinden bir bilgi verildi. Her gün günde 2-3 defa çağrı merkezini arıyorum şikayet oluşturuyorlar size dönüş yapılacak diye yalanlarla geçiştiriyorlar. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:49

  Sayın Esin D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WAO-862-50477 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri