07 Ekim 2015

Hepsiburada.com Benzin Kokulu Karida 45 Lt Çanta Problemi!

Hepsiburada.com'dan 16.09'da Karida çanta siparişi verdim. Teslimatı 18.09 tarihinde yapıldı. Üründe bir hafta havalandırdım. Buna rağmen geçmeyen bir benzin kokusu var (hala var). Benzin deponuzu kokladığınızda duyduğunuz kokudan daha keskin. 06.10 tarihinde de iade etmek istedim çünkü kurban bayramı da araya girdiğinde hesaplama yaptığınızda 14 günlük süreyi geçmemiş oluyorsunuz.

Sonuçta bayramda kuryeler çalışmıyor. Sonuç itibariyle 14 geçse bile bu ürün gerçekten çok kötü kokuyor. Bunu çağrı merkezine bildirdiğimde 14 günlük iade süresi geçti cevabı geldi ancak ben üründeki o çıkmayan dayanılmaz kokudan şikayetçiyim. Bu ürün kusurlu bir ürün ve kokusu dayanılmaz.

Birim 43 Okunma

Cevaplar

  • Birim07 Ekim 2015

    Talebime çözüm üretmediğiniz ve üretmiyorsunuz, klasik cevaplar veriyorsunuz. Ben ürünün kontrol edilmesini istiyorum bu ürün sağlığa zararlı. Benzin kokuyor buram buram, çadır içerisinde 1gece bununla uyuduğunuzu düşünebiliyor musunuz? Sabaha zehirlenmiş olursunuz çadırınızdan sizi çıkartamazlar. Astımınız falan varsa kesin ölürsünüz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Bırım T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MQL-660-57594 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön