23 Ocak 2014

Hepsiburada.com Beni Zarara Uğrattı!

1- Ürün satışa açıkken siparişim Hepsiburda.com tarafından ürün tedarikçimiz tarafından temin edilememiş tarafımdan habersiz iptal edilerek 582,15 tl'lik tek çekimin Bank Asya Kredi Kartı Kampanyasıyla Kredi Kartıma 75 tl yüklenecek olması, "104,50" tl'lik bu ürünün tarafınızdan temin edilememesi nedeniyle 75 tl zararıma sebep olunmuştur.

2- Ürün 104,50, siparişi oluşturduğumda 12,70 tl kargo ücreti ile ürün 117,2 iken tarafıma sadece ürün iadesi olarak 104,50 tl hesabıma iade edilip, Kargo Ücretinin ödenmeyeceğini beyan edilmiştir, oysaki sözleşmeden cayan ben değil Hepsiburda.com'dur ki ayrıca ürün satışa açıktı.

Burada mağdur edilen taraf şahsımdır, Mağdur eden ise Hepsiburda.com'dur.

Yasin 70 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yasin Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LCT-247-32839 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön