Hepsiburada.com Benden Habersiz Alışveriş Yapıldı.

Adem G. |

Güven duyduğum siteden sürekli alışveriş yaptığım için kart ve adres bilgilerim kayıtlıydı. Bir pazar sabahı şifre değişikliği talebinde bulunulmuş ve benim kartım ve benim adresime bir davul siparişi verilmiş. Bunlar benim onayım olmadan yapılmış. Hemen siteye girmek için şifre değişikliği takibinde bulundum ve benim numaram kayıtlı olduğu işin bana aktivasyon kodu ile onay mesajı geldi ve giriş yaptım. O ara bir alışveriş daha yapmışım ki komik olan başkasının kartı ve adresi gözüküyor. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve satışları iptal talebinde bulundum. İptal edildi ve sorun çözüldü zanneden Hepsiburada.com bana iptal ettik daha ne yapalım der gibi hiçbir tatmin edici açıklamada bulunmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  13:02

  Sayın Bir T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CBA-126-63688 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri