Hepsiburada.com Bekleyen Sipariş!

Oktay Rifat S. |

"3 saat içerisinde sipariş verirseniz yarın kargoda" yazan bir ürünün ödemesini yaptım. Aradan 7 gün geçti, ürün hala bekliyor durumunda. Müşteri hizmetleri, yazdığım mesaja 4 gün önce "kontroller sağlanarak size en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir" cevabı gönderdi. O zamandan beri bir gelişme olmadı.

Ürün temin edilemiyorsa en azından bu konuda haber verip ücret iadesi yapabilirsiniz. Ürünün altına "yarın kargoda" yazan sizsiniz. 1 hafta geçmesine rağmen kargolanamayan ürünü neden ben takip etmek zorunda bırakılıyorum?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay Rifat S.
  26 Temmuz
  15:00

  Siparişim tedarik edilemediği gerekçesiyle iptal edildi. Aynı ürün, aynı tedarikçi firma tarafından, aynı gün sipariş sözüyle Hepsiburada.com üzerinden satılmaya devam ediyor. Demek ki geç teslimat veya tedarik edilemeyen ürün nedeniyle firmalara hiçbir yaptırım uygulanmıyor.

 • 20 Temmuz
  13:10

  Sayın Oktay Rıfat S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IKD-171-98537 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri