Hepsiburada.com Bayram Mağduru!

İbrahim G. |

Hepsiburada.com'dan 07.09.2016'da bir ürün sipariş verdim bayram hediyesi olarak götüreceğim için erken teslimat olan ürünlerden seçtim ama kargoya verilmedi. Aradım acil olduğunu belirten form doldurttum ama yine kargoya vermediler. Bugün yine aradım aynı işlemler ve bugün cuma bayram tatili başlıyor ama ürün kargoya verilmedi. Beni mağdur ettiğiniz için teşekkürler!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  10 Eylül
  20:42

  Yapabildiğiniz sadece kuru bir cevap mail ayıptır bu kadar kalitesizlik olmaz bu şikayeti okuyan arkadaşlar Hepsiburada.com nın yaptığına bakın ürünümü gönderip sorunu mu çözmek yerine bana aynı mesajları yollayıp bir de 15 TL hediye çeki tanımlamışlar sanki karşıların da 13 yaşında çocuk var. Bu alışveriş sitesi yani Hepsiburada.com com artık eskisi gibi hizmet vermemekte dikkat edin sizlerde mağdur olmayın gidin başka sitelerden alışveriş yapın. Yaptığı yanıltıcı reklamlara inanmayın tüketicileri aldatmaktan başka bir şey değil Hepsiburada.com com yaptığı şimdi yasal yollara başvuracağım tüm sosyal medyadan sizlerden göreceksiniz

 • 10 Eylül
  10:55

  Sayın İbrahim G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NXH-751-64761 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri