26 Şubat 2013

Hepsiburada.com Başkasına Satılan Arızalı Ürünü Değiştiremedim!

46354850 sipariş nolu ürünü tam 1, 5 senedir bir türlü değiştirtemedim. Ürün başkası adına kayıtlı ama bana satmışlar yani başkasının malını bana tekrardan satan bu kişiler artık beni dikkate bile almayıp beni servise yönlendiriyorlar ben ürünü ilk aldığın günden beri ürün başkası adına kayıtlı neden ben servise gidiyim işleri bitti ya, paralarını aldılar başından savarlar.

Barış 53 Okunma

Cevaplar

  • Barış26 Şubat 2013

    çok güzel ilgilendiniz yine bana servis numara ve adreslerini vermişsiniz... ya siz ne anlamaz insansınız ben diyorum ki servis beni bağlamaz ürünü ben satın almışken neden benim adıma kayıtlı değil de tanımadığım bir başkası adına kayıtlı... bana bunu siz açıklayın aksi takdirde mahkemeler dolandırıcılık suçundan size benim adıma soracaktır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Barış K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön