19 Haziran 2015

Hepsiburada.com Başına Buyruk Personel!

Oğluma, karne hediyesi olarak 57.30 TL karşılığında 12 adet kitap aldım, bir haftadır kitapları bekleyen çocuğumun hevesini kursağında bıraktılar. Kargo şubeye geliyor ve geri çekiyorlar. Kredi kartına 10-15 TL civarında parçalı para iadesi mesajları geliyor, ne yaptıklarını soruyorum kendileri de bilmiyor. "48 saate kadar cevap vereceklermiş". Kredi kartımın bilgileriyle bunun parasını verdim. Bir hafta sonra iptal ediyorsunuz. İptal edilmesini kabul etmiyorum, ve kitapların tamamını istiyorum.

Okan 124 Okunma

Cevaplar

  • Okan19 Haziran 2015

    Kitapları temin edemedikleri için sanal kargo gönderimi yapmışlar. Sisteme sok çıkar yapmışlar. Kargoyu getirmesi gereken şube ile de görüştüm. Kendilerine kargo hiç gelmemiş. Zaten kargo hareketlerine baktığınızda da bunu anlıyorsunuz. Aynı gün kargo yola çıkıyor, bir rivayete göre adreste bulamamışlar, bir rivayete göre de adres hatalıymış... Aynı ürünleri tekrardan sipaiş vermeye kalktığımda yarısı yok, yarısı var. İlk siparişimde kargo ücreti yokken, şimdi sistemde 4-5 tane kalan kitaba 16 TL kargo ücreti çıkartıyorlar... . bunlarda büyük firma işte... .hatanı müşterine niye yansıtıyorsun? beni değil 8 yaşındaki çocuğumu üzdünüz. yazıklar olsun size... . bu arada para iadesi yapıyorlarmış, gÖRSENİZ 58 TL'ye peşin aldığım ürünleri 1 TL 2 TL olarak iade ediyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Haziran 2015

    Sayın Okan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JKQ-122-79164 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön