Hepsiburada.com Başına Buyruk Personel!

Okan A. |

Oğluma, karne hediyesi olarak 57.30 TL karşılığında 12 adet kitap aldım, bir haftadır kitapları bekleyen çocuğumun hevesini kursağında bıraktılar. Kargo şubeye geliyor ve geri çekiyorlar. Kredi kartına 10-15 TL civarında parçalı para iadesi mesajları geliyor, ne yaptıklarını soruyorum kendileri de bilmiyor. "48 saate kadar cevap vereceklermiş". Kredi kartımın bilgileriyle bunun parasını verdim. Bir hafta sonra iptal ediyorsunuz. İptal edilmesini kabul etmiyorum, ve kitapların tamamını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan A.
  19 Haziran
  19:10

  Kitapları temin edemedikleri için sanal kargo gönderimi yapmışlar. Sisteme sok çıkar yapmışlar. Kargoyu getirmesi gereken şube ile de görüştüm. Kendilerine kargo hiç gelmemiş. Zaten kargo hareketlerine baktığınızda da bunu anlıyorsunuz. Aynı gün kargo yola çıkıyor, bir rivayete göre adreste bulamamışlar, bir rivayete göre de adres hatalıymış... Aynı ürünleri tekrardan sipaiş vermeye kalktığımda yarısı yok, yarısı var. İlk siparişimde kargo ücreti yokken, şimdi sistemde 4-5 tane kalan kitaba 16 TL kargo ücreti çıkartıyorlar... .
  bunlarda büyük firma işte... .hatanı müşterine niye yansıtıyorsun?
  beni değil 8 yaşındaki çocuğumu üzdünüz. yazıklar olsun size... .
  bu arada para iadesi yapıyorlarmış, gÖRSENİZ 58 TL\'ye peşin aldığım ürünleri 1 TL 2 TL olarak iade ediyorlar.

 • 19 Haziran
  14:08

  Sayın Okan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JKQ-122-79164 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri